Pharmanex® Biofotonický skener mení svet výživových doplnkov.

REVOLUCNÝ

Prvý svojho druhu, Biofotonický Skener od spolocnosti Pharmanex, za ktorým sa ukrýva technológia Ramanovej spektroskopie odmenená Nobelovou cenou, sa stáva uznávaným prístrojom vo vedeckej obci.

Okrem viac ako ôsmych rokov vedeckého bádania a štúdií, nový výskum preukázal, že technológia Biofotonického skenera spolocnosti Pharmanex® je dôveryhodným ukazovatelom celkovej antioxidacnej siete tela.

PATENTOVANÝ

Biofotonický skener od spoločnosti Pharmanex® je globálne chránený veľkým množstvom patentov. Kľúčový patent bol vydaný Úradom pre pre udeľovanie patentov a ochranných známok Spojených štátov 20. marca 2001.

NEINVAZÍVNY

Biofotonický skener od spolocnosti Pharmanex® meria iba na malej casti dlane ruky, co zo skenera robí neinvazívnu a praktickú metódu na testovanie, ktorá je vhodná pre všetky vekové skupiny.

VÝSLEDKY V PRIEBEHU NIEKOLKÝCH MINÚT

Ked osoba umiestni svoju ruku na Biofotonický skener od Pharmanex®, o pár minút sa dozvie svoje skóre karotenoidov v koži.

Akonáhle zistíte vaše skóre karotenoidov v koži, môžete zacat pracovat na jeho zvýšení a previdelne sledovat úcinky zmien v životnom štýle ako napríklad zvýšený príjem ovocia a zeleniny, udržiavanie správnej hmotnosti, skoncovanie s fajcením a užívanie doplnkov výživy vrátane LifePak®, LifePak® Essential Super A a g3.